1
1397/10/17 دوشنبه تولید کتاب صوتی در کتابخانه مرکزی همدان حامد محمدی عبیر معاون کتابخانه مرکزی همدان، از تولید کتاب‌های صوتی در این کتابخانه خبر داد. حامد محمدی عبیر معاون کتابخانه مرکزی همدان، از تولید کتاب‌های صوتی در این کتابخانه خبر داد و افزود ماهیانه یک کتاب صوتی متناسب با سنین دانش آموزان در کتابخانه مرکزی تولید و در مدارس استثنائی استان معرفی و عرضه می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های استان همدان؛ حامد محمدی عبیر معاون کتابخانه مرکزی همدان، از تولید کتاب‌های صوتی در این کتابخانه خبر داد.

محمدی عبیر بیان داشت: در بخش نابینایان و کم بینایان کتابخانه مرکزی و توسط هما خانجانی کتابدار این بخش، به‌منظور ارتقاء سطح کیفی مطالعات دانش آموزان دوره ابتدایی و ترویج مستمر کتاب و کتاب‌خوانی، ماهیانه یک کتاب صوتی متناسب با سنین دانش آموزان تولید و در مدارس استثنائی استان معرفی و عرضه می‌گردد. سپس این کتاب‌های صوتی به سایر کتابخانه‌های کشور نیز ارسال می‌شوند.

وی افزود: در کتابخانه مرکزی مسابقات نقد و معرفی کتاب برگزار می‌گردد که در ماه بهمن نیز مسابقه‌ای برای معرفی کتاب «اولین اطلاعات عمومی برای بچه‌های دبستان» برگزار می‌شود. کتاب «اولین اطلاعات عمومی برای بچه‌های دبستان تألیف جمیله فراهانی» نخستین اثر تولیدی است که تاکنون در مدرسه استثنائی شهید مطهری 2 شهرستان نهاوند و با حضور معلمان، معرفی نسخه‌هایی از آن در قالب لوح فشرده به مدرسه اهداء گردیده که خوشبختانه با استقبال مواجه شده است.

تعداد بازديد اين صفحه: 195