1

2

3

5
1397/10/17 دوشنبه در کتابخانه پروین اعتصامی برگزار شد. برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه پروین اعتصامی همدان اعظم انصاری مسئول کتابخانه پروین اعتصامی، از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در این کتابخانه خبر داد و افزود: هفته گذشته یک جلسه فرهنگی و بصیرتی با حضور آیت‌الله حسینی، مدرس حوزه علمیه و جمعی از اعضای نوجوان به مناسبت حماسه 9 دی، همچنین کارگاهی با عنوان طرز رفتار با کودکان اوتیسمی در این کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان؛ اعظم انصاری مسئول کتابخانه پروین اعتصامی، از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در این کتابخانه خبر داد و افزود: هفته گذشته یک جلسه فرهنگی و بصیرتی با حضور آیت‌الله حسینی، مدرس حوزه علمیه و جمعی از اعضای نوجوان به مناسبت حماسه 9 دی، همچنین کارگاهی با عنوان طرز رفتار با کودکان اوتیسمی در این کتابخانه برگزار شد.

انصاری گفت: جلسه فرهنگی و بصیرتی، به منظور آگاه‌سازی نوجوانان و جوانان برای مقابله با هر فتنه‌ای از سوی دشمنان جمهوری اسلامی و کارگاه طرز رفتار با کودکان اوتیسمی با تدریس خانم محمودی از مربیان توانمند بهزیستی برای مادران مهد کودک رها برگزار شد.

وی افزود: در کارگاه طرز رفتار با کودکان اوتیسمی خانم محمودی مادران را به درک بیشتر کودکان اوتیسمی سفارش و به مادران توصیه کرد که کودکان اوتیسمی نباید توسط ما قضاوت شوند، این کودکان جهت سازگاری با دنیا تلاش زیادی می‌کنند و ما نباید از رفتار این کودکان انتقاد کنیم.

تعداد بازديد اين صفحه: 167