1
1397/10/16 يكشنبه جلال اصلاحی مسئول کتابخانه توحید خبر داد. بازدید نوآموزان نهضت سوادآموزی از کتابخانه توحید سامن جلال اصلاحی مسئول کتابخانه توحید شهر سامن، از بازدید نوآموزان نهضت سوادآموزی این شهر از کتابخانه توحید سامن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان؛ جلال اصلاحی مسئول کتابخانه توحید سامن، از بازدید نوآموزان نهضت سوادآموزی این شهر از کتابخانه توحید سامن خبر داد.

اصلاحی بیان داشت: به مناسبت هفته سواد آموزی، با حضور کارشناسان و معاون توسعه و پشتیبانی و سواد آموزی، جمعی از مربیان و سواد آموزان منطقه سامن از کتابخانه عمومی توحید شهر سامن بازدید به عمل آمد.

 اصلاحی هدف این بازدید را آشنایی سواد آموزان با فضای کتابخانه، گسترش فرهنگ کتابخوانی، توجه به فواید خواندن کتاب، آشنایی با فضای کتابخانه و فرهنگ نگهداری کتاب عنوان کرد.

 وی همچنین بیان داشت: در این بازدید سواد آموزان از بخشهای مختلف کتابخانه بازدید نموده و با خدمات و فعالیتهایی که کتابخانه به مراجعان ارائه می‌کند آشنا شدند و در نهایت به عضویت کتابخانه درآمدند.

مسئول کتابخانه توحید سامن عصر امروز را عصر انفجار اطلاعات نامید و افزود: در دنیای کنونی آنچه به‌عنوان سواد شناخته می‌شود میزان توانایی استفاده از اطلاعات و بهره‌گیری از آن در امور روزمره زندگی است و کتابخانه‌ها در معرفی سواد و بسط و گسترش آن نقش بسزایی دارند.

تعداد بازديد اين صفحه: 139