1

2

3
1397/12/23 پنجشنبه در کتابخانه عمومی فرهنگسرای ولایت برگزار شد؛ طرح کتابخانه گردی با حضور مسئولین استانی طرح کتابخانه گردی با حضور رئیس ستاد اقام نماز، اعضای شورای اسلامی و برخی از مدیران شهرداری همدان در کتابخانه عمومی فرهنگسرای ولایت برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، الهام نظری منظور؛ مسئول کتابخانه عمومی فرهنگسرای ولایت از اجرای طرح کتابخانه گردی با حضور رئیس ستاد اقام نماز استان، رئیس کمسیون فرهنگی شورای شهر همدان، رئیس کمسیون حقوقی شورای شهر، رئیس سازمان ورزشی و فرهنگی و اجتماعی شهرداری همدان، سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری، اعضاء کمپین لبخند و دانش آموزان حوزه علمیه امام حسین (ع) برگزار شد.

نظری منظور بیان داشت: این برنامه فرصت بسیار مناسب و با ارزشی جهت معرفی فعالیت‌ها و خدمات کتابخانه برای حضار علاقه‌مند فراهم نمود که امید است با برگزاری برنامه‌های این‌چنینی باعث ترویج و تشویق جوانان این منطقه از شهر به کتاب و کتابخوانی و در نتیجه ساختن آینده‌ای روشن برای این اشخاص شود.
وی افزود: در این دیدار مسئولین و اعضای کتابخانه بر روی تابلویی با مضمون و لوگوی طرح کتابخانه گردی که از پیش تدارک دیده شده بود متنی را به یادگاری مرقوم و آن را به یادگاری برای این کتابخانه امضاء کردند.
تعداد بازديد اين صفحه: 132