1
1397/12/23 پنجشنبه در شهرستان بهار برگزار شد؛ دیدار صمیمی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با خانواده شهید علی‌یزدان طالبی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهار از دیدار صمیمی با خانواده شهید علی‌یزدان طالبی، از اعضای شاهد کتابخانه شهید باهنر بهار به مناسبت روز شهید با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، معصومه فزونی؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهار از دیدار صمیمی با خانواده شهید علی یزدان طالبی، از اعضای شاهد کتابخانه شهید باهنر بهار به مناسبت روز شهید با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهار خبر داد.

 در این دیدار خانواده گرامی شهید ضمن ابراز خرسندی و خیرمقدم با بازگویی خاطراتی از این شهید بزرگوار عنوان داشتند: شهید علی یزدان طالبی متولد سال 1344 و دانشجوی رشته اقتصاد دانشگاه مازندران علاقه خاصی به مطالعه، تحقیق و حضور در کتابخانه داشتند. وی اولین شهید دانشگاه مازندران و نخستین شهید دانشجوی شهرستان بهار بودند که با آگاهی و شناخت عمیق، مسیر درست به کمال رسیدن را انتخاب و از محل دانشگاه به جبهه نبرد حق علیه باطل اعزام و در 28 اردیبهشت‌ماه سال 65 در سن 21 سالگی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 در ادامه دکتر عاطفه زارعی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با اشاره به این امر که داشتن بینش و شناخت، از ویژگی‌های بارز شهدا و انتقال آگاهی و ارزش‌های علمی و فرهنگی این عزیزان، به جامعه بخصوص نسل جدید، مستلزم بازنشر این مهم است افزود: انشاء الله که همه ما پاسخگوی خوبی برای خون پاک شهدای گرانقدر مرزوبوم کشور عزیزمان باشیم.

در پایان با اهدای لوح تقدیر از مقام شامخ مادر گران‌قدر شهید طالبی توسط مدیرکل اداره کتابخانه‌های عمومی استان تقدیر به عمل آمد.

تعداد بازديد اين صفحه: 135