1

3

2
1397/12/21 سه‌شنبه فریده مالمیر خبر داد؛ نوروز با طعم کتاب به کتابخانه قهرمان پاکبین آورزمان رسید مسئول کتابخانه قهرمان پاکبین آورزمان از اجرای طرح‌های ویژه استقبال از نوروز در این کتابخانه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، فریده مالمیر؛ مسئول کتابخانه قهرمان پاکبین آورزمان از اجرای طرح‌های ویژه استقبال از نوروز در این کتابخانه خبر داد.

مالمیر بیان داشت: در راستای استقبال از بهار، آغاز سال جدید و ایجاد شورونشاط در کودکان و نوجوانان در آستانه سال جدید اقدام به برگزاری طرح "استقبال از نوروز" و" نوروز با طعم کتاب" در این کتابخانه شد.

 وی بیان داشت: با همکاری صمیمانه مدارس روستای آورزمان، نشست مدرسه‌ای کتابخوان با معرفی کتاب‌های نوروزی و آداب‌ورسوم ایرانیان در نوروز و شاهنامه‌خوانی برگزار شد؛ همچنین بازدید دانش‌آموزان مدارس، قصه‌گویی و معرفی کتاب در بخش کودک از دیگر برنامه‌های این کتابخانه بوده است.

مسئول کتابخانه قهرمان پاکبین آورزمان از برپایی هفت‌سین نوروزی و نمایشگاهی از کتب تاریخی مرتبط با آداب‌ورسوم ایرانیان در این کتابخانه خبر داد و ایجاد انس و الفت دانش آموزان با فرهنگ غنی ایرانی و پیوند بیشتر دانش آموزان با کتابخانه" طرح استقبال از نوروز" و "نوروز با طعم کتاب" در این کتابخانه اجرا شد که با استقبال اعضا و دانش آموزان مواجه گردید.

تعداد بازديد اين صفحه: 98