1
1397/12/20 دوشنبه دکتر عاطفه زارعی خبر داد؛ خدمت‌رسانی ویژه کتابخانه‌های عمومی منتخب استان در ایام نوروز مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با اشاره به فعالیت تمامی کتابخانه‌های عمومی استان طی ایام نوروز، از خدمات دهی برخی کتابخانه‌های عمومی به‌صورت ویژه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، دکتر عاطفه زارعی؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با اشاره به فعالیت کتابخانه‌های عمومی استان طی ایام نوروز اظهار کرد:‌ تمام کتابخانه‌های عمومی استان همدان در ایام نوروز به‌غیراز روزهای تعطیل از ساعت 8:30 تا 14:30 خدمات‌رسانی می‌کنند اما برخی از این کتابخانه‌ها در روزهای تعطیل نوروز نیز فعال هستند.

وی با اشاره به ارائه خدمات ویژه توسط برخی از کتابخانه‌های عمومی استان طی ایام نوروز گفت: کتابخانه عمومی مرکزی استان در تمام روزهای تعطیل به‌جز جمعه‌ها از ساعت ۸ تا 18:30 به‌صورت ویژه فعال است.

دکتر عاطفه زارعی با بیان اینکه کتابخانه عمومی علامه مجلسی ملایر در ایام تعطیل به‌جز جمعه‌ها و سیزدهم فروردین از ساعت 8:30 تا19:30  فعال است افزود: کتابخانه عمومی شهید باهنر بهار نیز در ایام تعطیلات نوروز به‌جز روزهای جمعه و یکم فروردین از ساعت ۸ تا 13:30 فعال است.

وی با اشاره به اینکه کتابخانه عمومی شهید حیدری نهاوند در تمام ایام به‌جز جمعه‌ها، هشتم و سیزدهم فروردین فعال است خاطرنشان کرد: این کتابخانه از ساعت ۸ تا 13:30 خدمات‌دهی می‌کند.

دکتر عاطفه زارعی با اشاره به اهمیت ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی بیان کرد: هدف ما ارائه خدمات مناسب به علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی است.

تعداد بازديد اين صفحه: 154