1

2

3
1397/12/20 دوشنبه جلال اصلاحی خبر داد؛ برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سامن مسئول کتابخانه توحید سامن از برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سامن خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، جلال اصلاحی؛ مسئول کتابخانه توحید سامن از برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سامن خبر داد.

اصلاحی بیان داشت: در این جلسه که با حضور عبدالملکی بخشدار سامن، حجت‌الاسلام‌والمسلمین طباطبایی امام‌جمعه سامن، بهاری سرپرست شهرداری، رئیس و اعضای شورای اسلامی این بخش، احمدوند رئیس اداره آموزش‌وپرورش، فرحی رئیس دانشگاه آزاد واحد سامن و آخشیک رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر برگزار شد نسبت به بررسی مسائل و مشکلات کتابخانه‌های عمومی بخش سامن تصمیماتی اتخاذ گردید.

 وی در ادامه از برگزاری عصر شعری به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و میلاد خجسته مولی‌الموحدین حضرت علی (ع) و روز پدر اشاره کرد و افزود: در این جلسه نسبت به همکاری مشترک کتابخانه‌های بخش سامن و دانشگاه آزاد اسلامی واحد سامن تأکید شد و تدارک مسابقه کتابخوانی با همکاری کتابخانه‌های این بخش و دانشگاه آزاد اسلامی واحد سامن برنامه‌ریزی شد.

مسئول کتابخانه عمومی توحید سامن، برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سامن را اقدامی مثبت و در راستای بهبود وضعیت کتابخانه‌های این بخش توصیف کرد و از تلاش‌های صادقانه همه همکاران خود در سال گذشته و همکاری بخشداری سامن تشکر و قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد که در سال پیش رو با اجرای برنامه‌هایی منسجم و پیشرو به ارتقای شاخص‌های مطالعه در این بخش منجر شود.

تعداد بازديد اين صفحه: 77