2

1
1397/12/20 دوشنبه مسئول کتابخانه آیت اله مصطفوی خبر داد؛ سرکشی به روستاهای فاقد کتابخانه‌ی همجوار مسئول کتابخانه عمومی آیت الله مصطفوی جوزان از سرکشی به روستاهای همجوار این کتابخانه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، آزاده کولیوند؛ مسئول کتابخانه آیت الله مصطفوی جوزان از سرکشی به روستاهای همجوار این کتابخانه خبر داد.

کولیوند افزود: در راستای دعوت و تشویق از عموم مردم و گسترش فرهنگ مطالعه اقدام به سرکشی به روستاهای همجوار که از نعمت کتابخانه محروم‌اند گردید.

 وی در ادامه از توزیع کتاب‌های موردعلاقه و امانت کتاب به مردم روستای قلعه جوزان خبر داد و بیان داشت: در این بازدیدهای فرهنگی اقدام به حضور در مدارس به‌صورت هفتگی و برگزاری نشست کتابخوان و قصه‌گویی و معرفی کتاب می‌گردد.

مسئول کتابخانه آیت الله مصطفوی جوزان امروزه را عصر رقابت در عرصه‌های اطلاع‌رسانی و فرهنگی دانست و افزود: دیگر زمان انتظار کتابدار برای حضور مراجعه‌کننده سپری‌شده و اکنون این کتابدار است که با حضور در بین عموم مردم و دعوت از آنان برای حضور در کتابخانه و استفاده از ظرفیت فرهنگی و پتانسیل بالای کتابخانه‌ها، بخصوص در مناطق روستایی می‌تواند اقدامی مفید و تأثیرگذار داشته و گوی سبقت را از شبکه‌های مجازی و سایر رسانه‌ها برباید.

تعداد بازديد اين صفحه: 51