1397/7/28 شنبه مسئول کتابخانه مرحوم صفرعلی نقی زاده خبر داد: مشارکت اعضا کتابخانه در برگزاری برنامه‌های هفته کودک مسئول کتابخانه مرحوم صفرعلی نقی زاده از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی با مشارکت اعضا کودک در کتابخانه و مدارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، پرستو یعقوبی خدام، مسئول کتابخانه عمومی مرحوم صفرعلی نقی زاده روستای دستجرد شهرستان بهار عنوان کرد: هدف از اجرای برنامه‌های هفته ملی کودک را برجسته‌سازی اهمیت دوران کودکی، ویژگی‌ها، نیازها و خواسته‌های کودکان امروز، هم افزایی فعالیت‌های دستگاه‌ها و نهادهای متولی کودک در سراسر کشور، ارتقای آگاهی جامعه نسبت به حقوق کودکان به ویژه کودکان با نیازهای ویژه، معرفی و توجه به هویت ملی و بهره‌گیری از آموزه‌های دین اسلام عنوان کرد.
وی افزود: برگزاری برنامه‌های فرهنگی در مدرسه به مناسبت گرامیداشت هفته کودک، نقاشی همگانی بر روی پرده، ساخت بادبادک‌های رنگی توسط دانش آموزان و اولیاء و به پرواز در آوردن بادباک‌های رنگی در آسمان مدرسه از جمله این فعالیت‌ها بودند.
یعقوبی خدام تصریح کرد: جشن بزرگ روز ملی کودک و سلامت با حضور کارشناسان مرکز بهداشت و سلامت، امام جماعت، دهیار، اعضای شورا و معتمدین روستا برگزار شد.
مسئول کتابخانه عمومی مرحوم صفرعلی نقی زاده، اظهار داشت: مسابقه نقاشی با عنوان(کودک وسلامت) در کتابخانه برگزار شد و در پایان به برگزیدگان جوایزی اهدا گردید.
 وی خاطرنشان کرد: در پایان مراسم تمامی شرکت کنندگان از نمایشگاهی که از بخش کتاب‌های کودک کتابخانه برپا شده بود بازدید به عمل آوردند.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما