1397/7/28 شنبه پروبن منصوری، خبر داد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی به مناسبت هفته کودک پروین منصوری از برگزاری برنامه‌های فرهنگی به مناسبت هفته کودک در کتابخانه عمومی شهید مدرس همدان خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، پروین منصوری؛ مسئول کتابخانه عمومی شهید مدرس همدان اظهار داشت: با توجه به اینکه امروز یکی از مخاطبین وفادار ما کودکان و نوجوان هستند و پرداختن به کارهای فرهنگی در حیطه کودکان، زمینه‌ را برای تشویق آنان به مطالعه و کتابخوانی فراهم می‌آورد.
 وی در ادامه بیان کرد: کودکی، بهترین فرصت ایجاد عادت به کتاب‌خوانی در افراد است و ما تلاش می‌کنیم تا در مناسبت‌های گوناگون با اجرای برنامه‌های متنوع، گروه سنی کودک و نوجوان را به کتابخانه‌ها جذب کنیم.
منصور افزود: در همین راستا به مناسبت هفته ملی کودک برگزاری نمایشگاه کتاب از تازه‌های کتاب کودک، بازدید مدارس ابتدایی، برگزاری دو نشست کتاب‌خوان در مدارس، برگزاری نشست کتاب‌خوان در کتابخانه، برگزاری مسابقه کاردستی، برگزاری قصه‌گویی در مهد کودک‌ها توسط کتابدار کتابخانه، استفاده اعضاء بصورت نمادین به عنوان کتابدار، جمع‌خوانی و روخوانی کتاب در کتابخانه از مهمترین فعالیت‌های فرهنگی در کتابخانه عمومی شهید مدرس بوده است.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما