1397/7/28 شنبه سعید محبیان، خبر داد: برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش شراء رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان همدان از برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش شراء خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سعید محبیان؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان همدان از برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی در بخشداری بخش شراء با حضور ابراهیم مولایی نیا؛ بخشدار، محمد قمری؛ رئیس اداره آموزش و پرورش بخش شراء و دیگر اعضای انجمن این بخش خبر داد.
محبیان، در ابتدای جلسه ضمن خیرمقدم به اعضای انجمن و حاضرین در جلسه، با تشریح مصوبات جلسه قبل و نتایج پیگیری‌های انجام شده، گفت: جلسات انجمن کتابخانه‌ها، فرصت مغتمی برای بررسی مسائل و مشکلات پیش روی کتابخانه‌ها است.
وی ادامه داد: این اطمینان را به اعضای انجمن می‌دهیم که مصوبات با دقت و حساسیت بالایی از طرف اداره کتابخانه‌های شهرستان و همچنین مسئولان کتابخانه‌ها پیگیری می‌شود.
بخشدار بخش شراء نیز در ادامه این جلسه، ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مطلوب انجمن کتابخانه‌های‌ عمومی بخش شراء اظهار داشت: امسال جلسه‌های انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش، به منظور بررسی و رفع مشکلات حوزه کتابخانه‌ای و فعالیت در راستای ترویج مطالعه با جدیت بیشتری برگزار می‌شود.
ابراهیم مولایی نیا ضمن قدردانی از اداره‌کل کتابخانه‌‌های عمومی استان و شهرستان همدان در ایجاد بسترهای مناسب ترویج فرهنگ مطالعه خاطرنشان کرد: این تلاش‌ها و جدیت موجب وفاق و همدلی مسئولین استانی و شهرستانی در توسعه زیرساخت‌های حوزه مطالعه و ترویج خواندن در استان شده و بسیاری از مشکلات در این بخش با پیگیری مستقیم رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان همدان به نتیجه لازم رسیده است.
وی با اشاره به فوائد مطالعه و اینکه چگونه از کتاب استفاده کنیم، گفت: مطالعه یک فرآیند ذهنی است که پایه‌های مهارت را می‌سازد، بر خلاف تصاویر دیداری هنگام مطالعه فکر بیشتری هزینه و از هوش خود بیشتر استفاده می‌کنیم.
رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش شراء اقدامات اخیر نهاد کتابخانه‌های عمومی در ایجاد لذت خواندن میان اقشار مختلف مردم را بسیار ارزنده و موثر دانست و گفت: برخلاف رسالت اصلی این نهاد، امروز کتابخانه‌های عمومی یکی از مهمترین اماکن ایجاد انگیزه برای مطالعه در جامعه بخوبی عمل می‌کند.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما