1397/7/28 شنبه در کتابخانه شهید صدوقی برگزار شد: ویژه برنامه‌های هفته ملی کودک با مشارکت اعضا کتابخانه عمومی شهید صدوقی تویسرکان برنامه‌های هفته ملی کودک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مریم الوندی؛ مسئول کتابخانه عمومی شهید صدوقی تویسرکان، در این خصوص اظهار داشت: از راه کتاب به سراغ کودکان رفتیم تا با صدای بلند بخوانیم و الگوهای دوستی با کتاب را به آن‌ها منتقل کنیم، درباره کتابخانه با آن‌ها گفت‌وگو کنیم و این مهم را با برگزاری برنامه‌های فرهنگی در کتابخانه اجرا نمودیم.
وی با اشاره به اینکه، یکی از ابزارهای آموزشی صحیح به کودکان کتاب‌های مفید و ارزشمند است، افزود: آینده روشن هر کشوری را فرزندان آن سرزمین رقم میزنند و اگر فرزندانمان به طور صحیح، اصولی و متناسب با شرایط و نیاز جامعه آموزش ببینند و تربیت شوند، بدون شک جامعه‌ای موفق و پویا خواهیم داشت.
الوندی ادامه داد: کتابخانه عمومی شهید صدوقی به مناسبت روز جهانی کودک برنامه‌هایی از قبیل مسابقه نقاشی، مسابقه رنگ‌آمیزی، بازدید دانش‌آموزان پیش دبستانی از کتابخانه، قصه‌گویی، نمایشگاه کتاب و ... را در کتابخانه برگزار کرد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما