1397/7/26 پنجشنبه در شهرستان اسداباد صورت گرفت: شادی‌های کودکانه در کنار یار مهربان کتابخانه عمومی ثارالله (ع) به مناسبت هفته ملی کودک، با برگزاری برنامه‌های شاد کودکانه در کنار یار مهربان پذیرای کودکان کتابدوست بود.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، میترا قربانی؛ مسئول کتابخانه عمومی ثارالله (علیه السلام) روستای مزرعه بید از توابع شهرستان اسدآباد، از برگزاری ویژه برنامه‌های هفته ملی کودک در این کتابخانه خبر داد و اظهار داشت: کتابخانه عمومی ثارالله (علیه السلام) با برگزاری ویژه برنامه‌های کتابخوانی، ضمن بزرگداشت کودکان به عنوان آینده سازان کشور، شادی‌های کودکی را در کنار یار مهربان رقم زد.
 قربانی با اشاره به اینکه ویژه برنامه باشگاه کتابخوانی «بوستان دانایی» این کتابخانه، با برگزاری نشست بلندخوانی از کتاب «موریس و کتاب‌های پرنده» همراه بود، بیان داشت: در این نشست، کتاب تصویریِ «موریس و کتاب‌های پرنده» نوشته‌ی «ویلیام جویس»، توسط کتابدار برای اعضای باشگاه کتابخوانی "بوستان دانایی" و جمع کثیری از کودکان با اجرای این برنامه علاقه‌مند به بلندخوانی کتاب شدند.
وی ادامه داد: همزمان با روز جهانی کودک، این کتابخانه میزبان کودکان مهد کودک لاله‌ها بود که با اجرای شعرخوانی، بازی و رنگ آمیزی شادترین روز برای کودکان رقم خورد.
وی افزود: از دیگر برنامه های اجرا شده، برپایی نمایشگاه تازه‌های کتاب کودک و نیز برگزاری مسابقه نقاشی بود که با استقبال زیاد اعضاء مواجه شد.
مسئول کتابخانه عمومی ثارالله(علیه السلام) ابراز امیدواری کرد: این برنامه‌ها در تربیت نسلی فرهیخته موثر واقع شود و کتابخانه‌های عمومی در آبادانی میهن عزیز اسلامی نقش مهم فرهنگ‌سازی خود را بخوبی ایفا کنند.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما