1397/7/24 سه‌شنبه در شهرستان نهاوند برگزار شد: جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند با موضوع بررسی عملکرد شش ماهه کتابخانه‌ها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان؛ برنامه‌های شش ماهه ابتدایی سال جاری کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند در جلسه شورای اداری این شهرستان جهت تقویت موفقیت‌ها و ارائه راهکار برای نقاط ضعف، مورد نقد و در ادامه برنامه شش ماهه دوم سال مورد بررسی قرار گرفت.
 میلاد امینیان؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های بی وقفه کتابداران شهرستان در ارائه فعالیت‌ها و برنامه‌های شش ماهه نخست سال 97، از مسئولین و کتابدران کتابخانه‌های عمومی نهاوند خوستار شد تا با توجه به پیش رو بودن هفته کتاب و کتابخوانی، همکاری و تلاش مضاعف در پیشبرد برنامه‌ها و جذب افراد به محیط فرهنگی کتابخانه‌ها داشته باشند.
وی همکاری و زحمات کتابداران و کارکنان شهرستان نهاوند در پیشرفت و رشد 120 درصدی استان و خصوصا شهرستان نهاوند در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی را شایسته تقدیر دانست و گفت: با شناخت قابلیت‌های جدید و نیز همت کتابداران می‌توان همه ساله به بالاترین شاخص‌ها در همه حوزه‌ها رسید.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما