1397/7/24 سه‌شنبه کتابخانه امیرالمومنین(علیه السلام) برگزار کرد: برنامه‌های متنوع فرهنگی به مناسبت هفته ملی کودک برنامه‌های متنوع فرهنگی به مناسبت هفته ملی کودک در کتابخانه عمومی امیرالمومنین(علیه السلام) شهرستان نهاوند برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، پریسا شاهرخی؛ مسئول کتابخانه عمومی امیرالمومنین(علیه السلام) شهرستان نهاوند اظهار داشت: اهمیت دوران کودکی و نقش آن در شکل‌گیری شخصیت کودکان در آینده بسیار حائز اهمیت است.
وی افزود:شعار امسال هفته کودک "آینده را باید ساخت" همخوانی زیادی با این موضوع دارد و این شعار محقق نخواهد شد جز با آموزش کودکان که در این بین کتابخانه‌ها نقش بسزایی را ایفا می‌کنند.
مسئول کتابخانه عمومی امیرالمومنین(علیه السلام)، گفت: به همین مناسبت برنامه‌هایی از جمله نشست کتاب‌خوان، کارگاه کاردستی، قصه‌گویی، بازدید از کتابخانه و نمایشگاهی از تازه‌های کتاب کودک در کتابخانه برگزار گردید.
وی افزود: روز چهاردهم مهر ماه یکی از روزهای هفته کودک باعنوان "کودک، محیط زیست و میراث فرهنگی" نامگذاری شده است به همین خاطر با دعوت از اعضای "باشگاه کتابخوانی سپیدار " نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای برگزار گردید و کتاب‌هایی با موضوع محیط زیست (مادر من زمین، بازیافت، طبیعت، من زمین را دوست دارم، گرم شدن زمین و جنگل‌ها) معرفی شدند.
شاهرخی در ادامه عنوان کرد: کارگاه ساخت کاردستی در بخش کودک کتابخانه از مواد دوریختی و خمیر کاغذ برگزار شد هدف از این کارگاه آشنایی کودکان برای استفاده از مواد بازیافتی بود.
وی در پایان گفت: با دعوت جمعی از دانش‌اموزان برای بازدید از کتابخانه و نمایشگاهی از کتب کودک؛ برنامه قصه‌گویی از کتاب موریس و کتاب‌های پرنده برگزار گردید.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما