1397/7/24 سه‌شنبه در شهرستان تویسرکان انجام شد: بازدید کودکان از نمایشگاه کتاب در هفته جهانی کودک اولین فعالیت باشگاه کتابخوانی شکوه بامداد به بازدید اعضای جام از نمایشگاه کتاب ویژه هفته کودک اختصاص یافت.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، فائزه آقاملایی؛ مسئول کتابخانه عمومی بامداد فرسفج از آغاز فعالیت جام باشگاه کتابخوانی با عنوان "باشگاه کتابخوانی شکوه بامداد" خبر داد و بیان داشت: اولین فعالیت باشگاه با بازدید اعضای جام از نمایشگاه کتاب اداره ارشاد اسلامی شهرستان تویسرکان آغاز شد.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از اهداف اساسی جام باشگاه‌های کتابخوانی، آشنایی کودکان و نوجوانان با محیط کتاب‌فروشی، انتخاب و خرید و همچنین چرخش کتاب در میان همسالان است، برنامه بازدید از نمایشگاه کتاب همچین بستری را برای اعضا فراهم آورده است که علاوه بر کمک به افزایش سرانه مطالعه میان کودکان و نوجوانان باعث آشنایی ایشان با مراکز فرهنگی و کتابفروشی‌ها می‌شود.
آقاملایی خاطرنشان کرد: باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان گروه‌های کتاب‌خوانی هستند که با حضور تعدادی کودک یا نوجوان با هدف خرید و مبادله کتاب و همچنین فعالیت‌های مربوط به کتابخوانی با این امید که گامی در جهت افزایش فرهنگ مطالعه در جامعه برداشته شود، تشکیل شده است.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما