1397/7/24 سه‌شنبه در شهرستان نهاوند صورت گرفت: برپایی نمایشگاه‌ کتاب نمایشگاه‌های کتاب محرم و دفاع مقدس در 9 باب کتابخانه عمومی شهرستان نهاوند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، معصومه سلگی؛ کتابدار کتابخانه عمومی آیت الله نهاوندی شهرستان نهاوند عنوان کرد: هرساله به مناسبت فرارسیدن ماه محرم، ماه شهادت سرورشهیدان امام حسین(علیه السلام) و هفتاد و دو تن از یاران باوفای ایشان در کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند نمایشگاه کتاب مربوط به این ایام و معرفی فرهنگ عاشوارایی برگزار می‌گردد.
امسال نیز با مصادف شدن این ایام با هفته دفاع مقدس و تلفیق این روزهای سرنوشت ساز در حفظ اسلام و فرهنگ اسلامی نمایشگاه هفته دفاع مقدس در این کتابخانه‌ها برپا گردید.
سلگی گفت: هدف از این نمایشگاه‌ها آشنایی بیشتر مردم شریف کشورمان با حافظان اسلام و شهیدان عزیز و جان برکف، چه در دوره حکومت خونخوار یزید و چه در زمان حاکمیت سراسرظلم و ستم صدام است.
کتابدار کتابخانه عمومی آیت الله نهاوندی همچنین افزود: تصاویر این نمایشگاه‌ها از جمله نمایشگاه کتابخانه عمومی آیت الله نهاوندی، امیرالمومنین(علیه السلام)، شهید قدوسی و ... در صفحه وبلاگ این کتابخانه‌ها جهت اهمیت این ایام و معرفی کتابهای مربوطه موجود می‌باشد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما