1397/7/21 شنبه سید مهدی آخشیک خبر داد: بازدید رایگان اعضا کتابخانه از موزه ملایر همراه با قصه‌گویی سید مهدی آخشیک از طرح کتابخانه‌های عمومی شهر ملایر در بازدید رایگان اعضا کودک از موزه لطفعلیان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، سید مهدی آخشیک؛ رئیس اداره‌ کتابخانه‌های عمومی ملایر اظهار داشت: به مناسبت هفته ملی کودک و در گرامیداشت این هفته اعضای کودک کتابخانه‌های عمومی به همراه کتابداران راهی موزه لطفعلیان شدند تا از نزدیک با موزه و بنای تاریخی آن آشنا شوند.
وی با بیان اینکه در این بازدید کتابداران به ذکر تاریخچه موزه و معرفی قسمت‌های مختلف آن پرداختند، در ادامه افزود: در این بازدید مسئولان و کتابداران و جمعی از اعضا کودک کتابخانه‌های عمومی علامه مجلسی، علامه امینی، شهید بهشتی، دانشجو و ولایت حضور داشتند و کتابداران کتابخانه‌های ولایت و امینی به قصه گویی و خواندن کتاب برای کودکان پرداختند.
آخشیک مخاطب کودک را از سرمایه‌های کتابخانه‌های عمومی دانست و افزود: در سال‌های اخیر تلاش زیادی در جهت جذب و تهیه کتاب‌های سودمند در حوزه کودکان و تلاش در جهت انس بیشتر کودکان با کتابخانه‌های عمومی صورت گرفته است.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر از کار جمعی همکاران خود در اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر به عنوان قدمی مثبت در ارائه کارهایی بزرگ یاد کرد و افزود: با همدلی و همراهی کتابداران کتابخانه‌های عمومی، قدم‌های مثبت و سازنده‌ای در رسیدن به اهداف نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برداشته می‌شود.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما