1397/7/21 شنبه در کتابخانه عمومی صاحب الزمان(عج) برگزار شد: برگزاری مراسم یادواره شهدا مراسم یادواره شهدا با مشارکت اعضا کتابخانه عمومی صاحب الزمان(عج) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، راضیه اصلانی؛ مسول کتابخانه عمومی صاحب الزمان(عج) از انجام فعالیت‌های فرهنگی انجام شده در هفته دفاع مقدس در کتابخانه عمومی صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) روستای حسین آبادشاملو خبر داد.
وی با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس با برگزاری یادواره شهدا در سالن مطالعه کتابخانه یاد و نام شهدا گرامی داشته شد، افزود: در این جلسه عبدالحمیدشاملو از فعالان بسیج روستا در نشست بصیرتی باهمکاری اعضا فعال کتابخانه و اعضا فعال بسیج فضیلت روستا به ایراد سخنانی پرداخت.
شاملو بیان داشت: بزرگداشت هفته دفاع مقدس نه به عنوان یک بزرگداشت صرف یادآوری خاطرات مربوط به دو دهه پیش، بلکه محملی برای بارور ساختن جریان و مرامی است که حالا دیگر به شالوده اساسی نظام کشور تبدیل شده است.
وی در ادامه افزود: بزرگداشت هفته دفاع مقدس، یادآوری و مرور مداوم و مستمر آن غنای فرهنگی است که در یک دوره سخت هشت ساله برای کشور ما به دست آمد و می‌تواند پشتوانه عملی و نظری استوار برای آینده این ملت باشد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما