1397/7/21 شنبه در شهرستان نهاوند برگزار شد: نشست ویژه کتاب‌خوان به مناسبت روز ملی کودک همزمان با روز ملی کودک نشست ویژه کتاب‌خوان کودک و نوجوان با شعار آینده را باید ساخت در کتابخانه بصیرت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، بهنام کیانی؛ مسئول کتابخانه عمومی بصیرت گیان نهاوند، گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و بالابردن فرهنگ عمومی در جامعه از زیرساخت‌هایی است که باید از دوران کودکی به آن توجه کرد و با فراهم آوردن بسترهای مناسب برای حضور کودکان در کتابخانه‌های عمومی می‌توان شرایط را برای افزایش سرانه مطالعه آماده کرد.
وی با بیان اینکه پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان از بروز بسیاری از انحرافات اجتماعی جلوگیری می‌کند، افزود: کتابخانه بصیرت گیان برای علاقه‌مند کردن خردسالان و کودکان به محیط کتابخانه و به تبع آن به کتاب و کتابخوانی اقدامات موثری را انجام می‌دهد.
کیانی در ادامه با اشاره به اینکه نشست ویژه کتاب‌خوان کودک و نوجوان با شعار "آینده را باید ساخت" مختص گروه سنی 10 تا 14 سال بود، اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب برای معرفی کتب‌های مخصوص کودکان که به تازگی توسط اداره کل استان خریداری شده از دیگر برنامه‌های روز ملی کودک کتابخانه بصیرت گیان بود.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما