1397/7/19 پنجشنبه در همدان برگزار شد: جلسه شورای اداری اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی جلسه شورای اداری اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان با موضوع بررسی عملکرد شش ماهه کتابخانه‌های عمومی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، جلسه شورای اداری اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، معاونین مدیرکل، رؤسای ادارات شهرستان‌ها و کارشناسان ستادی در سالن جلسات اداره‌کل برگزار شد.
در ابتدای این جلسه معاونین مدیرکل، رؤسای ادارات شهرستان‌ها و کارشناسان ستادی به ارائه گزارش کاملی از برنامه‌های اجرا شده در شش ماهه ابتدایی سال‌جاری و همچنین تبیین برنامه‌های در نظر گرفته شده حوزه‌های مربوطه در نیمه دوم سال پرداختند.
در ادامه این جلسه دکتر عاطفه زارعی؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان،همدلی و همکاری بی نظیر همه کارکنان خانواده بزرگ کتابخانه‌های عمومی استان در برگزاری پرشکوه هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی را شایسته تقدیر دانست و افزود: رشد 120 در صدی این جشنواره نسبت به سال گذشته و رسیدن به رقم مشارکت 45 هزار نفری از کارهای بینظیر فرهنگی در تاریخ استان است.
وی ضمن بیان اینکه خوشبختانه جشنواره کتابخوانی رضوی با استقبال بی‌نظیر مردم و مسئولان در استان همدان مواجه شد، با اشاره به اهمیت توجه روزافزون به موضوع کیفیت بخشیدن به برنامه‌ها با درنظر گرفتن نیازها و سلیقه‌های طیف‌های متنوع جامعه، اظهار داشت: در اجرای فعالیت‌ها باید همزمان هر دو جنبه کیفی و کمی کار را در نظر گرفت.
دکتر زارعی با اشاره به ضرورت رعایت اصول اخلاقی و اداری در رقابت‌ها و ارائه خدمات عالی به مراجعه کنندگان کتابخانه‌ها، گفت: کتابداران و کارکنان باید با مطالعه مستمر، اطلاعات خود را در زمینه‌های کتابداری و کتابخانه‌ای به صورت روزافزون ارتقاء دهند.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، در ادامه با اشاره به در پیشرو بودن هفته کتاب و همزمانی آن با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، خواستار اتخاذ تدابیر لازم و برنامه‌ریزی‌های هدفمند برای برگزاری باشکوه این هفته شد.
وی در خاتمه اظهار داشت: توجه به مقوله کتاب، کتابخوانی و گرامیداشت هفته کتاب بر عهده همه افراد جامعه است و انتظار می‌رود سازمان‌های و ادارات استان همکاری مطلوبی را در این زمینه با کتابخانه‌های عمومی به عنوان طلایه‌داران فرهنگ کتابخوانی داشته باشند.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما