1397/7/18 چهارشنبه در شهرستان تویسرکان برگزار گردید: تبیین فرهنگ دفاع مقدس در کتابخانه‌های عمومی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی تویسرکان از تبیین فرهنگ دفاع مقدس در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مهدی کریمی؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان اظهار داشت: دفاع مقدس و جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، تنها جنگ دو کشور نبود، بلکه جنگ ابرقدرت‌های دنیا با ایران بود.
وی ادامه داد: دوران هشت ساله دفاع مشروع ملت ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست و دفاع امت اسلامی ایران در برابر تجاوز همه جانبه دشمنان اسلام، در تاریخ افتخار آفرینی مبارزات حق طلبانه، یک ملت سترگ، فروزان خواهد بود. پایداری ایران اسلامی که برخاسته از روح وحدت و ایمان بود، در سایه هدایت های رهبرکبیر انقلاب اسلامی،‌ حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت و باعث احیای یک مکتب سازنده در جهان شد.
کریمی بیان داشت: در هفته دفاع مقدس کتابخانه‌های عمومی نیز برنامه‌هایی از جمله برپایی نمایشگاه کتاب و عکس دفاع مقدس، خاطره‌گویی حماسه‌سازان و بسیجیان، قصه‌گویی، جمع‌خوانی کتاب، پخش فیلم، دیدار با خانواده‌های شهداء، نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای و مدرسه‌ای، معرفی کتاب بومی دفاع مقدس در وبلاگ کتابخانه‌ها، مسابقه نقاشی و رنگ‌آمیزی، مسابقه روزنامه‌دیواری و ... برگزار کردند.
وی در ادامه اظهار داشت: بسیج همگانی مردم دلاور ایران بیش از هر چیز نشان از وحدت ملی و التزام جمعیِ ایرانیان به حفظ منابع و مرزها و سرمایه‌های ملی بود و به زورمدارانی که چشم طمع به گنجینه‌های کشور داشتند فهمانید که نمی‌توانند با زر و زور و تزویر ملتی را به استثمار خود در آورند.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما