1397/7/18 چهارشنبه زهرا میرزایی خبر داد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی در مدارس زهرا میرزایی از برگزاری برنامه‌های فرهنگی در مدارس حسین آباد ناظم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، زهرا میرزایی؛ مسئول کتابخانه پروفسور راستان حسین‌آباد ناظم ملایر اظهار داشت: هفته پایانی شهریور ماه سالگرد آغاز جنگ تحمیلی و دفاع مقدس مردم غیور ایران اسلامی و همزمانی آن با آغاز سال تحصیلی این کتابخانه را بر آن داشت که با برنامه‌های متنوع فرهنگی به استقبال سال تحصیلی جدید و اعضای دانش‌آموز کتابخانه رفته و سالی خاطره‌انگیز با روایت و آگاهی بخشی به نوجوانان از دفاع مقدس و روزهایی که مردم ایران با خون خود حماسه آفریدند را رقم زند.
وی بیان داشت: از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برگزاری قصه‌گویی و بیان خاطرات دفاع مقدس در صف‌های آغازین مدرسه و کلاس‌های درسی، برگزاری مسابقه اوریگامی، جمع‌خوانی کتب دفاع مقدس و نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای و برگزاری نمایشگاه کتاب اشاره نمود.
مسئول کتابخانه پروفسور راستان روزهای دفاع مقدس و خلق حماسه‌های بی‌بدیل آن دوران را امانتی بر دوش نسل حاضر و نسل‌های بعد دانست و افزود: با انتقال مفاهیم دفاع مقدس در غالب کتاب و بازگویی تاریخ شفاهی این حماسه‌ها تا همیشه زنده و مانا خواهند بود.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما