1397/7/18 چهارشنبه فائزه آقاملایی خبر داد: گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کتابخانه بامداد فائزه آقاملایی از برگزاری‌ برنامه‌های فرهنگی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کتابخانه عمومی بامداد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، فائزه آقاملایی؛ مسئول کتابخانه عمومی بامداد شهر فرسفج گفت: از جمله برنامه‌ها و فعالیت‌های صورت در کتابخانه عمومی بامداد، اجرای مراسم‌هایی از قبیل سخنرانی و خاطره‌گویی محمد کیاستی از رزمندگان جنگ تحمیلی است که با همکاری پایگاه مقاومت بسیج حضرت سکینه(سلام الله علیها) انجام شد.
وی در ادامه بیان داشت: با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با ارزش‌های متعالی دوران دفاع مقدس و در راستای اشاعه فرهنگ شهادت در بین آنان، برنامه‌های متنوعی در همین راستا برگزار شد.
آقاملایی، افزود: مراسم غبارویی و عطرافشانی گلزار شهدای شهر فرسفج، جمع‌خوانی مجموعه کتاب‌های "لاله‌های نوجوان" در محل گلزار شهدا، ساخت کلاژ با شعار "ما توانستیم"، نقاشی و رنگ‌آمیزی با موضوع دفاع مقدس، شعرخوانی دانش‌آموزان از کتاب "گلوله خیالی" و همچنین قصه‌گویی برای کودکان توسط مسئول کتابخانه از جمله برنامه‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته است.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما