1397/7/14 شنبه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی همدان خبر داد: توزیع 11 هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های عمومی استان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی همدان از توزیع 11 هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های عمومی استان با هدف غنی کردن منابع کتابخانه‌ای خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، دکتر عاطفه زارعی؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در همدان، از توزیع 11 هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد و اظهار کرد: این کتاب‌ها از محل اعتبارات استانی خریداری و در بیش از 100 کتابخانه عمومی استان توزیع شد.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر برای هر 100 نفر 72 جلد کتاب داریم، گفت: در برنامه حمایتی اقدام به شناسایی و خرید از آخرین انتشارات نویسندگان و ناشران بومی سراسر استان در حوزه‌های موضوعی متفاوت اعم از رمان، دفاع مقدس، تاریخ و جغرافیا ، علوم کاربردی و... کردیم.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی همدان بیان کرد: در راستای تقویت منابع بخش کودک و نوجوان کتابخانه‌های عمومی به ویژه کتابخانه‌های روستایی با بیشترین تعداد مراجعین کودک و نوجوان، اقدام به خرید شش هزار و هشتصد و نود و یک  جلد کتاب از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران متناسب با رده سنی و نیازهای مخاطبان شد.
وی خاطرنشان کرد:‌ علاوه بر کتاب‌های رده سنی کودک و نوجوان، 49 عنوان کتاب شامل 2 هزار و 672 جلد کتاب بومی، 375 جلد کتاب غیر بومی و 33 عنوان کتاب اهدایی یعنی بالغ بر یک‌هزار و 60 جلد از سوی اداراتی مانند بنیاد مسکن و مرکز اسناد و عناوین اهدایی از جانب نویسندگان بومی در کتابخانه‌های استان توزیع شد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما