1397/7/12 پنجشنبه در کتابخانه بعثت صورت گرفت: برپایی جشن شکوفه‌ها برپایی جشن شکوفه‌ها به همت کتابخانه عمومی بعثت در روستای سیدشهاب تویسرکان.
هاجر بیات مسئول کتابخانه: به منظورآشنایی هرچه بیشترکودکان با کتابخانه در اولین روزهای علم آموزی ایشان با دعوت از پیش دبستانی نورالمبین روستای سیدشهاب اقدام به برگزاری جشن استقبال از نوشکوفه های باغ دانایی نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، هاجر بیات، مسئول کتابخانه عمومی بعثت اظهار داشت: همزمان با آغاز سال تحصیلی 98-1397 به منظور آشنایی هرچه بیشتر کودکان با کتابخانه، ترویج فرهنگ کتابخوانی، تشویق کودکان به کتابخوانی و ایجاد خاطره‌ای خوب در ذهن آنها درباره کتابخانه با دعوت از اعضا پیش دبستانی نورالمبین روستای سیدشهاب اقدام به برگزاری جشن استقبال از نوشکوفه‌های باغ دانایی کردیم.
وی با اشاره به اهمیت نهادینه کردن فرهنگ مطالعه از سنین کودکی، عنوان کرد: در این جشن یکی از کتب نورسیده به نام«غول مهربان»/نوشته: اسدالله شعبانی برای بچه‌ها جمع خوانی شد.
هاجر بیات افزود: هدف از انتخاب این کتاب آموزش مفاهیم شهروندی به زبان کودکانه بود که باتوجه به نقش اصلی آن که حیوانات جنگل است و از شخصیت‌های دوست داشتنی دنیای کودکان به شمار می‌آیند، تاثیر خوبی روی کودکان به جای گذاشت.
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما