1397/7/12 پنجشنبه در شهرستان فامنین صورت گرفت: برگزاری همایش آموزشی سالمندان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین از برگزاری همایش آموزشی سالمندان به مناسبت روز سالمند در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، روح الله رسولی؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین، بیان کرد: در همایشی که به مناسبت روز سالمند در سالن شهدای گمنام کتابخانه عمومی شهید مطهری با موضوع سالمندان، تغذیه و بهداشت فردی با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی، بهزیستی، شبکه بهداشت و هلال احمر شهرستان برگزار گردید آموزش‌هایی در خصوص این قشر از جامعه ارائه شد.
در این مراسم محمود رضایی؛ مسئول طرح صالحین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان فامنین از احترام به سالمندان صحبت به میان آورده و اشاره کرد: این گروه از جامعه مانند سایر گروه ها حقوق و وظایفی دارد که باید به آنها عمل گردد.
در ادامه محمد بیگدلی؛ کارشناس تغذیه شبکه بهداشت شهرستان در خصوص نحوه تغذیه سالمندان مواردی را بیان داشت و در خصوص بهداشت فردی نکاتی را متذکر گردید.
 رسولی، افزود: در این برنامه با راه‌اندازی ایستگاه سلامت در محل کتابخانه عمومی شهید مطهری ویزیت رایگان از مراجعه کنندگان به عمل آمده و بروشورهایی در این خصوص توزیع گردید و در پایان مراسم نیز از تعدادی از سالمندان شهرستان قدردانی به عمل آمد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما