1397/7/11 چهارشنبه به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد: تجدید میثاق اعضاء کتابخانه شهدای دره مرادبیگ با شهداء اعضاء کتابخانه عمومی شهدا دره مرادبیگ با حضور در گلزار شهدا با آرمان‌های امام و انقلاب تجدید میثاق کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، الهام نظری منظور؛ مسئول کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ همدان، عنوان کرد: همزمان با هفته دفاع مقدس اعضاء فعال کتابخانه و فرمانده پایگاه بسیج شهید مدنی شهدای دره مرادبیگ با حضور در گلزار شهدای منظقه دره مرادبیگ با آرمان‌های امام(ره) و انقلاب تجدید میثاق کردند.
وی ادامه داد: در این مراسم با حضور بر مزار شهید محسن فانوسی که از شهدای مدافع حرم می‌باشد ضمن ادای احترام به ایشان از خانواده این شهید والامقام تجلیل شد.
نظری منظور، گفت: در این مراسم با شکوه که جمع کثیری از مردم نیز حضور داشتند، به معرفی کتاب وقتی مهتاب گم شد(خاطرات علی خوش لفظ ) توسط یکی از اعضاء فعال کتابخانه پرداخته شد.
 مسئول کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ، یادآورشد: در کنار تک تک شهدا که می‌نشینید و فاتحه می‌خوانید احساس می‌کنیم در مقدس ترین نقطه دنیا نشسته‌ایم و ماهم با شهدا عهد و پیمان می‌بندیم که برای دفاع از مملکت سنگرهای علم و دانش را خالی نگذاریم و سرباز و مطیع ولایت و عاملان به وصیت شهدا باشیم.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما