1397/7/11 چهارشنبه در کتابخانه عمومی شهید خضریان همدان انجام شد: برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی مسئول کتابخانه عمومی شهید خضریان از برگزاری برنامه‌های متنوع به مناسبت ایام ماه محرم و هفته دفاع مقدس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، فائزه امینیان، مسئول کتابخانه عمومی شهید خضریان همدان با بیان این مطلب که هدف از برگزاری برنامه‌ها نشر معارف قرآنی، ترویج سیره اهل‌ بیت علیهم السلام و تقویت مبانی نظری و فرهنگی مراجعان در قالب‌های مختلف با نگاه به چالش‌های فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی طراحی و تدوین شده است.
وی تصریح کرد: بهبود شاخص‌های کمی و کیفی و ارتقاء وضعیت کتابخانه، ترویج مستمر فرهنگ کتابخوانی، معرفت افزایی و ایجاد زمینه برای بروز ظرفیت‌های نهفته کودکان و نوجوانان نیز از دیگر اهداف فعالیت‌های فرهنگی دنبال شده است.
مسئول کتابخانه عمومی شهید خضریان به تعدادی از برنامه‌های انجام شده اشاره و اظهار داشت: فضاسازی و تبلیغات محیطی، بروز رسانی تابلو اعلانات، بروز رسانی وبلاگ کتابخانه، طرح تابلو اعلانات پرواز ذهن، برپایی نمایشگاه کتاب‌های نورسیده بخش کودک و نوجوان کتابخانه و برپایی نمایشگاه‌های کتاب با عناوین «کاروان آفتاب» و «یاد یاران»، برگزاری نشست کتابخوانی با معرفی هشت عنوان کتاب در موضوعات حوادث عاشورا، امام حسین علیه السلام، اهل بیت و یاران با وفای ایشان بوده است.
وی برگزاری نشست کتابخوانی با معرفی 9 عنوان کتاب ادبیات دفاع مقدس، برگزاری نمایشگاه تصاویر تلفیقی دفاع مقدس و جهاد اقتصادی، جمع‌خوانی کتاب «روایت من» نوشته: حسین شکربیگی، تقدیر از کتابخوانان برترماه شهریور از بین سه گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال و تقدیر از همیار کتابدار ماه شهریور، معرفی کتاب‌های کتابخوان ماه مهر، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز به برگزیدگان، پاسخ به شبهات در خصوص حجاب و عفاف و... را از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این کتابخانه دانست.
وی در خاتمه گفت: طی 2 ماه گذشته هدایایی بالغ بر 3 میلیون ریال از خیرین تامین و به برترین‌های برنامه‌های انجام شده اهدا گردید.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما