1397/7/7 شنبه توسط دانش‌آموزان ازندریانی صورت گرفت: اهداء کتاب‌های کمک آموزشی به کتابخانه مسئول کتابخانه عمومی آیت الله سیدرضا فاضلیان از اهداء کتب آموزشیتوسط دانش‌آموزان ازندریانی به این کتابخانه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سعید لطیفی؛ مسئول کتابخانه عمومی آیت اله سیدرضا فاضلیان ازندریان ملایر، عنوان کرد: با توجه به اهمیت و جایگاه اهدای کتاب به کتابخانه و نقش آن در افزایش سرانه مطالعه مفید در جامعه و نهادینه کردن سنت وقف در بین مردم، دانش‌آموزان ازندریانی اقدام به اهدای کتاب‌های کمک آموزشی‌ به کتابخانه نمودند. 
وی افزود: کتابخانه عمومی آیت الله سیدرضا فاضلیان ازندریان با توجه به جمعیت جوان این شهر پیوسته مورد توجه مخاطبان گروه سنی جوان و نوجوان بوده و کتاب‌های کمک آموزشی از پرمخاطب‌ترین کتاب‌های این کتابخانه است.
مسئول کتابخانه عمومی آیت الله فاضلیان با تقدیر از این اقدام خداپسندانه خواستار بسط و گسترش این فرهنگ در جامعه شد و بیان داشت: در صورتی که فرهنگ احسان و نیکوکاری و به موازات آن صرفه جویی و قناعت در جامعه ما ریشه دار گردد بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما