1397/7/7 شنبه در شهرستان کبودراهنگ صورت گرفت: ترویج فرهنگ حسینی با مشارکت اعضاء کتابخانه در راستای ترویج فرهنگ ناب حسینی صورت گرفت: برگزاری مراسم‌های فرهنگی مذهبی با مشارکت اعضاء کتابخانه عمومی باباطاهر.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مسیح اله عابدی؛ مسئول کتابخانه عمومی باباطاهر امیرآباد ضمن اشاره به لزوم ترویج فرهنگ عاشورایی و امر به معروف و نهی از منکر، افزود: در جهت اشاعه فرهنگ ناب حسینی مراسم عزاداری با همکاری اعضای کتابخانه عمومی باباطاهر و هیئت جوانان حضرت علی اکبر(علیه السلام) در محل این کتابخانه برگزار شد.
وی تصریح کرد: این مراسم که با قرائت پرفیض زیارت عاشورا همراه با مداحی و عزاداری در محل کتابخانه عمومی باباطاهر برگزار شد از کلیه عزاداران حسینی روستا در محوطه کتابخانه پذیرایی بعمل آمد.
عابدی ضمن اشاره به برگزاری نشست کتاب‌خوان با محوریت فرهنگ عاشورایی افزود: قصه گویی، جمع‌خوانی و معرفی کتاب نیز با هدف تعمیق باورهای دینی و ترویج فرهنگ عاشورایی در این کتابخانه برگزار گردید.
عابدی خاطرنشان کرد: تبیین و گسترش فرهنگ عاشورایی در جامعه، ایستادگی و مقاومت ما را افزایش می‌دهد و این مهم سدی در برابر توطئه‌ها و هجمه‌های مختلف دشمنان اسلام است.
وی در پایان افزود: امسال هم هفته دفاع مقدس با ایام محرم همزمان شده که از این ظرفیت باید بهره گرفت تا در محتوای برنامه‌ها، روحیه شهادت طلبی، مقام والای شهدا و ایثارگری آنان برای مردم به ویژه جوانان تبیین و تشریح شود.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما