1397/7/7 شنبه مسئول کتابخانه عمومی المهدی(عج) خبر داد: کلاس‌های آموزشی تابستانی ویژه اعضاء کتابخانه برگزار شد مسئول کتابخانه عمومی المهدی(عج) از برگزاری کلاس‌های آموزشی تابستانی با استقبال پرشور اعضاء کتابخانه خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، افسانه میرزایی سرشت، مسئول کتابخانه عمومی المهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) از برگزاری کلاس‌های تابستانی در فصل تابستان با هدف پرنمودن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، آشنایی بیشتر با محیط کتابخانه و استفاده از منابع کتابخانه خبر داد.
وی گفت: در فصل تابستان امسال همانند سال‌های گذشته کتابخانه عمومی المهدی (عج) با برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت از جمله کلاس آموزش نقاشی و کاردستی به مربیگری پرستو غلامی، کلاس خوش‌نویسی با مربیگری زهرا غلامی و کلاس قصه‌گویی برای کوکان توسط مسئول کتابخانه، سبب ایجاد شور و اشتیاق کودکان و نوجوان برای حضور در کتابخانه در فصل تابستان شد.
میرزایی سرشت، گفت: کلاس‌های اوقات فراغت از تاریخ 20/04/1397 لغایت 22/06/97 در روزهای زوج از ساعت 9 الی 13 برگزار شد که در این میان کلاس نقاشی به مدت سه روز در هفته و کلاس آموزش کاردستی و خوشنویسی و قصه گویی هر کدام به مدت دو روز در هفته برگزار گردیده است.
وی با اشاره به اینکه، هزینه‌ شرکت در کلاس‌ها برای شرکت کنندگان رایگان بود و از محل کمک‌های خیرین پرداخت شد، گفت: در طول برگزاری کلاس‌های آموزشی، اعضای کتابخانه با انجام برنامه‌های سرگرم کننده متنوع، با نشاط بالا از دوره‌ها استقبال کردند.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما