1397/7/5 پنجشنبه در راستای تشویق مردم به کتابخوانی صورت گرفت: فعالیت‌های متنوع علمی فرهنگی با محوریت کتابخانه فعالیت‌های متنوع علمی فرهنگی در راستای تشویق مردم به کتابخوانی در کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، الهام نظری منظور؛ مسئول کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ همدان، اظهار داشت: برگزاری مسابقه جدول و رنگ‌آمیزی غدیر ویژه گروه سنی نوجوانان زیر ده سال، برگزاری عصر شعر ولایت و ... از جمله برنامه‌های فرهنگی بود که با مشارکت اعضاء کتابخانه برگزار شد.
وی افزود: از دیگر برنامه‌های اجرا شده این کتابخانه به مناسبت دهه ولایت می‌توان به برپایی نمایشگاه کتاب با عنوان "فروغ ولایت" با هدف آشنایی اعضاء و مراجعان با کتاب‌هایی با محوریت غدیر، امامت و ولایت و برگزاری جلسه قصه‌گویی از کتاب آخرین مصلح برای کودکان اشاره کرد.
وی خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه‌های فرهنگی و کتابخانه‌ای اجرا شده در این کتابخانه، برگزاری کلاس کاردستی و نشست کتابخوان کتابخانه‌ای، معرفی و جمع‌خوانی کتاب "استاد عشق" به مناسبت 12 شهریورماه سالروز درگذشت پرفسور محمود حسابی فیزیکدان معاصر در جمع اعضاء فعال اجرا گردید.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما