1397/7/5 پنجشنبه در جلسه انجمن کتابخانه‌های فامنین انجام گرفت: تقدیر فرماندار از برگزاری باشکوه جشنواره رضوی فرماندار فامنین از تلاش کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در برگزاری باشکوه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، روح الله رسولی؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین از برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در فرمانداری این شهرستان خبر داد.
سیدمجید شماعی؛ فرماندار شهرستان در این جلسه از برگزاری درخشان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان تشکر و از تلاش‌های اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان در این خصوص قدردانی نمود.
وی در ادامه با تاکید بر برنامه‌های فرهنگی در راستای کتاب و کتابخوانی، افزود: جامعه‌ای فرهیخته خواهد بود که بیشترین سرانه مطالعه را داشته باشد.
روح الله رسولی؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نیز در ابتدای جلسه گزارشی از حضور فوق العاده اقشار مختلف شهرستان در این دوره از جشنواره ارائه داد و  گفت: شرکت کنندگان این دوره از جشنواره با رشد 160 درصدی نسبت به سال گذشته به رقم 1023 نفر رسید.
وی، همچنین از همکاری خوب ادارات شهرستان در برگزاری خیلی خوب جشنواره تشکر نمود و در ادامه رسولی، خاطرنشان کرد: این جشنواره با برگزیده شدن 8 نفر از شرکت کنندگان شهرستان در سطح استان و 1 نفر در سطح کشوری به کار خود پایان داد.
همچنین در این جلسه طبق روال جلسات قبل رضا سلیمی؛ نویسنده و فعال فرهنگی شهرستان کتاب «خندید و رفت» که از آثار وی بوده مشتمل بر خاطرات شهدای شهرستان می‌باشد برای حضار معرفی کرد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما