1397/6/27 سه‌شنبه مسئول کتابخانه قهرمان پاک بین خبر داد: برگزاری منظم دوره‌های آموزش خانواده در کتابخانه مسئول کتابخانه عمومی قهرمان پاک بین آورزمان از برگزاری منظم دوره‌های آموزش خانواده در این کتابخانه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، فریده مالمیر، مسئول کتابخانه عمومی قهرمان پاک بین آورزمان ملایر، عنوان کرد: در راستای آگاه‌سازی و ارتقاء دانش بانوان خانه‌دار، با همکاری کانون بسیج روستا، اقدام به برگزاری هفتگی این جلسات نمودیم که با استقبال شایان توجه مادران و همسران رو به رو گردیده است.
وی اظهار داشت: در این دوره‌ها کاشناسان خانواده اقدام به معرفی آسیب‌های اجتماعی با محوریت مباحث مربوط به خانواده از جمله؛ همسرداری، فرزند‌پروری ایده‌آل، فضای مجازی، شناخت اعتیاد و راه‌های پیشگیری و کمک به افراد آسیب دیده و... می‌پردازند.
مسئول کتابخانه عمومی قهرمان پاک بین، افزود: جامعه روستایی نسبت به دوره‌های گذشته دچار تحولات چشمگیری شده و لزوم همگام‌سازی بانوان روستا با مطالعات و برنامه‌ریزی‌های اجتماعی، کتابخانه را برآن داشت که با برگزاری جلساتی منظم نسبت به تنویر افکار و ارائه راه‌حل‌های علمی و آسان در وهله اول از بروز آسیب‌های اجتماعی جلوگیری نموده و در صورت بروز این آسیب‌ها در بستر خانواده و جامعه نسبت به درمان و حل معضل کوشش نماید.
وی خاطر نشان کرد در پایان این جلسات اقدام به معرفی کتاب‌های سودمند در زمینه مباحث مطرح شده می‌گردد و کتاب به عنوان راهی منطقی و صحیح برای رسیدن به جامعه آرمانی همراه با آرامش و آسایش به حضار شناسانده می‌شود.
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما