1397/6/26 دوشنبه در کتابخانه عمومی ملاحسنیقلی شوندی برگزار شد: اختتامیه کلاس‌های تابستانی مراسم اختتامیه کلاس‌های تابستانی کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی با حضور اعضای فعال کتابخانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان همدان؛ مجید بیگلری، مسئول کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی ضمن اعلام این خبر گفت: تلاش کتابخانه‌ها در این است که اعضا بالقوه را به شیوه‌های مختلف به سمت کتابخانه جذب نماید و با برگزاری برنامه‌های مختلف این جذب بصورت دائمی و پایدار باشد.
وی استفاده از ظرفیت تابستان و اوقات فراغت آن برای جذب کودکان به سمت کتابخانه را ضروری دانست و گفت: در ایام تابستان که کودکان از درس و مدرسه فاصله می‌گیرند و دنبال پر کردن ایام فراغت خود هستند بهترین زمان برای جذب آنها به سمت کتابخانه می‌باشد.
بیگلری ادامه داد: کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی با درک این مطلب اقدام به برنامه ریزی و شروع کلاس‌های تابستانی نمود که با استقبال خوبی از طرف کودکان و خانواده‌های آنها مواجه گشت.
وی با اشاره به کلاس‌های برگزاری شده در تابستان گفت: کلاس‌های قرآن، قصه گویی، نقاشی، خوشنویسی، تئاتر، سفال سازی، رباتیک و چرتکه در طول تابستان و هفته‌ای دو جلسه در کتابخانه برگزار می‌شد که مجموعا 84 نفر از کودکان در این کلاس‌ها شرکت داشتند و مجموع ساعت‌های آموزشی برگزار شده در طول تابستان حدود 180 ساعت می‌باشد.
مسئول کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی با اشاره اتمام جشنواره کتابخوانی رضوی و همچنین پایان کلاس‌های تابستانی گفت: در کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی با توجه به پایان کلاس‌های تابستانی و همچنین در راستای برگزاری اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی مراسم اختتامیه برگزار شد.
وی ادامه داد: در این مراسم که با برنامه‌های مختلف برای کودکان همراه بود با عنایت به ایام محرم کتاب‌هایی با همین موضوع برای اعضا معرفی گردید و در پایان مراسم نیز از برخی از شرکت کنندگان در مسابقه نقاشی جشنواره کتابخوانی فجر تقدیر به عمل آمد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما