1397/2/25 سه‌شنبه در کتابخانه عمومی شهید خضریان همدان، برگزار شد: ویژه برنامه‌های اعیاد شعبانیه طاهره جهانگیری از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی همزمان با ماه مبارک شعبان در کتابخانه خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، طاهره جهانگیری؛ مسئول کتابخانه عمومی شهید خضریان همدان با اشاره به این مطلب که یکی از روش‌های ترویج فرهنگ کتابخوانی و ارتقای فرهنگ عمومی، بسترسازی فرهنگی است، گفت: برگزاری برنامه‌های فرهنگی مختلف و متنوع در فضای کتابخانه علاوه بر تعمیق باورهای دینی و مبانی فکری و نظری کودکان و نوجوانان، موجب ترویج فرهنگ گران‌بهای کتابخوانی و گرایش بیشتر آنان برای حضور در کتابخانه خواهد شد.
جهانگیری، افزود: فضاسازی و آذین‌بندی کتابخانه، برگزاری دو نشست کتاب‌خوان با هدف تشویق اعضاء به کتاب و کتابخوانی و پی‌بردن به ارزش والای کتاب و افزایش اعتماد به نفس در بین اعضای کودک و نوجوان، برپایی دو نمایشگاه موضوعی کتاب با عناوین(نمایشگاه کتاب شعبانیه و منتظران ظهور) با هدف معرفی سیره و شخصیت ائمه اطهار(علیهما السلام) پیرامون زندگانی و شخصیت امام حسین(علیه السلام)، حضرت ابوالفضل(علیه السلام)، امام سجاد(علیه السلام)، حضرت علی اکبر(علیه السلام) و امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، نمایشگاه تازه‌های کتاب (نورسیده 32) از برنامه های بود که در این کتابخانه برگزار شد.
وی ادامه داد: نمایشگاه کتاب‌های هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی و معرفی آنها به اعضا و مراجعان، بروز رسانی وبلاگ و تابلو اعلانات کتابخانه، جلسات جمع‌خوانی و معرفی کتاب با عناوین (استاد مطهری/ نوشته: ناصر نادری) به مناسبت برگداشت روز معلم و ( امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)! از شما می خواهم.../ نوشته محمد یوسفیان)، جلسات قصه گویی و شعرخوانی، مسابقه رنگ آمیزی و نقاشی، توزیع شکلات و شیرینی و ... از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این ماه بوده است.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما