1397/2/25 سه‌شنبه در کتابخانه مرکزی همدان در حال برگزاری است: نمایشگاه اجسام تلفیقی، تجسمی و مجسمه نمایشگاه اجسام تلفیقی، تجسمی و مجسمه در کتابخانه مرکزی استان همداندر حال برگزاری است.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سیده منصوره حسینی شعار؛ رئیس کتابخانه مرکزی همدان، از برگزاری نمایشگاه اجسام تلفیقی، تجسمی، مجسمه و نقاشی روی سنگ در کتابخانه مرکزی همدان خبر داد.
وی ادامه داد: این نمایشگاه در بر دارنده اجسام تلفیقی، تجسمی و مجسمه با موضوعات مختلف است که توسط هنرمندان خودآموخته؛ علی‌اصغر فریدنیا، محمدسعید چاپاریان(عضو انجمن مجسمه‌سازان همدان) و محمود پی‌سوده با هدف نمایش آثار هنری و شناساندن هنرمندان بومی و با شعار حمایت از محیط زیست در محل کتابخانه مرکزی در حال برگزاری است.
حسینی‌‌شعار، ادامه داد: هنرمندان با روحیه‌ای لطیف و خلاق می‌توانند فلزات مقاوم را به شکی شگفت آوری به کار گیرند و مجسمه و سازه‌هایی زیبا، بی نظیر و چشم نواز را خلق و آثار ماندگار و جاودانی را به وجود آوردند.
رئیس کتابخانه مرکزی همدان با اشاره به اینکه «نمایشگاه مذکور شامل اجسام ساخته شده از فلز، شیشه، سنگ و چوب و همچنین نقاشی رو سنگ است»، افزود: این نمایشگاه از 18 اردیبهشت تا پایان اردیبهشت‌ماه پذیرای علاقمندان و بازدید کنندگان می‌باشد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما