1397/2/25 سه‌شنبه هاجر بیگی خبر داد: اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه هاجر بیگی از از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی فجر صالح‌آباد خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، هاجر بیگی؛ مسئول کتابخانه عمومی فجر صالح آباد شهرستان بهار از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در این کتابخانه خبر داد و اظهار د اشت: کتابخانه عمومی فجر در هفته اول فروردین با برپایی سفره هفت سین و با شعار "با کتاب نو شدن را آغاز کنیم" سال کاری جدید را آغاز نمود و با اجرای طرح عیدانه کتاب به کودکان اهمیت کتابخوانی را یادآور شد.
از دیگر برنامه‌های فرهنگی این کتابخانه در اولین ماه فصل بهار اجرای طرح قصه‌گویی کودکان، جمع‌خوانی کتاب "قصه‌های پیامبر(صلوات الله علیه و آله و سلم) و بچه‌هایش" ، برپایی نمایشگاه حکمت‌های نبوی و اولین نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای بود که با استقبال خوبی روبه رو شد.
بیگی خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه‌ کتاب به مناسبت روز معلم و نیمه شعبان، برگزاری نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای "گل نرگس" همراه با معرفی هفت عنوان کتاب با محوریت شخصیت امام زمان (عجل الله تعالی فرج الشریف) و نیز مشارکت فعال کتابداران این کتابخانه در پویانمایی ملی استان همراه با معرفی کتب هشتمین جشنواره رضوی در جمع مدعوین برنامه پویانمایی از دیگر فعالیت‌های این کتابخانه در دومین ماه از فصل بهار بود.
 
وی ادامه داد: به منظور شاداب سازی خدمات کتابخانه‌ای برنامه تقدیر از شرکت کنندگان در دومین نشست کتاب‌خوان و معرفی کتاب "تاریخ مفصل همدان" در عمارت حاج غیبعلی از بناهای تاریخی شهر صالح‌آباد با حضور فعال مریم ابراهیمی، عضو شوراء شهر، صورت پذیرفت که در این برنامه مدعوین ضمن بازدید از بنای یاد شده با پیشینه صالح‌آباد و بناهای تاریخی شهر آشنا شدند.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما