1397/2/23 يكشنبه در شهرستان اسداباد صورت گرفت: اجرای برنامه‌های متنوع در راستای ترویج فرهنگ مطالعه برگزاری ویژه‌ برنامه‌های فرهنگی در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی در کتابخانه عمومی شهید رجایی شهرستان اسدآباد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، فاطمه ایمانی؛ مسئول کتابخانه عمومی شهید رجایی شهرستان اسدآباد، عنوان کرد: برای آشنایی هرچه بیشتر دانش‌آموزان با کتاب و مطالعه باید با برنامه‌های تشویقی بستر را برای این امر آماده کرد.
وی با بیان اینکه «بازدید از کتابخانه از جمله برنامه‌های اثرگذار در ترغیب دانش‌آموزان به سمت کتاب و کتابخوانی است»، ادامه داد: در همین راستا کتابخانه عمومی شهید رجایی در ماه‌های نخست سال‌جاری پذیرای دانش آموزان مدارس گوناگون بوده است.
ایمانی افزود: یکی دیگر از فعالیت‌های فرهنگی مثمر ثمر در این کتابخانه تشکیل جلسلات کانون ادبی به صورت هفتگی می‌باشد که طی این برنامه نقد، بررسی و معرفی کتاب، بحث آزاد و سیر مطالعاتی انجام می‌شود.
مسئول کتابخانه عمومی شهید رجایی، خاطرنشان کرد: از دیگر فعالیت‌های این کتابخانه در عرصه معرفی منابع کتابخانه‌، برگزاری متعدد نمایشگاه کتاب با مناسبت‌های مرتبط می‌باشد که مورد استقبال مراجعین قرار گرفته است.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما