1397/2/22 شنبه در ملایر صورت گرفت: هیجان در نشست کتاب‌خوان با برج هیجان مسؤل کتابخانه عمومی دانشجوی ملایر از برگزاری خلاقانه نشست کتاب‌خوان با بهره‌گیری از بازی برج هیجان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان، فرشته دولتی؛ مسئول کتابخانه عمومی دانشجو ملایر، گفت: به منظور تداوم و اثرگذاری نشست‌های کتاب‌خوان ویژه کودکان و نوجوان، این طرح نیاز به پویایی، سرگرمی و خلاقیت دارد.
وی افزود: حضور مشتاقانه کودکان در نشست‌های کتاب‌خوان نوید رشد و بالندگی نسلی کتاب‌خوان را می‌دهد بنابراین بر عهده کتابخانه‌های عمومی است که توجه خاص و ویژه‌ای روی این قشر از مراجعین داشته باشند.
دولتی در رابطه با نحوه بازی بیان داشت: عضو ارائه دهنده، عنوان کتاب خود را بصورت جاخالی روی برد نوشته و حضار به نوبت می‌بایست حرف‌های صحیح عنوان را حدس می‌زدند.
وی ادامه داد: چنانچه حرف مورد نظر صحیح بود فرد فرصت استراحت در دور مسابقه را داشته و چنانچه حرف اشتباه باشد می‌بایست با ریختن تاس عدد مورد نظر را از برج بیرون بکشد به نحوی که برج فرو نریزد.
مسئول کتابخانه عمومی دانشجو ملایر، تصریح کرد: این بازی تا جایی که برج بریزد یا عنوان بصورت حرف به حرف توسط حضار درآید ادامه می‌یابد و در نهایت فرد ارائه دهنده به معرفی کتاب خود می‌پردازد.
دولتی اظهار داشت: توجه و دقت به حروف و کلمات و بالا بردن میزان تمرکز از جمله مواردی است که در این بازی مورد توجه است.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما