1397/2/22 شنبه در شهرستان کبودراهنگ برگزار شد: تبیین وظایف منتظران ظهور با حضور اعضای فعال کتابخانه و کارشناسان مذهبی در کتابخانه عمومی ابن سینا به تبیین وظایف منتظران ظهور منجی عالم بشریت پرداخته شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، داود گلزاری؛ مسئول کتابخانه عمومی ابن سینا گل‌تپه شهرستان کبودراهنگ گفت: مراسم جشنی بمناسبت میلاد خجسته و مبارک امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و هفته معلم با همکاری هنرستان شهید طاهری‌زاده و با حضور حجت الاسلام محمد رضایی از کارشناسان مذهبی استان قم، اعضاء شورای اسلامی شهر گل تپه، کارکنان اداره آموزش و پرورش بخش گل تپه، معلمان هنرستان شهیدطاهری‌زاده، اعضاء کتابخانه و دانش‌آموزان، در کتابخانه عمومی ابن سینا برگزار گردید.
در ادامه حسن بهمنی؛ مدیر هنرستان طاهری‌زاده، با اشاره به اینکه «بهترین هدیه برای معلم حفظ شان او در جامعه است»، بیان داشت؛ روز معلم بهترین فرصت برای تکریم جامعه معلمی است که از گذشته مرسوم شده و دانش‌آموزان در این روز از زحمات معلم خود قدردانی می‌کنند.
 
در ادامه حجت الاسلام محمد رضایی با تبریک این عید بزرگ و روز معلم، عنوان کرد: اکنون از بیست و هفت حرف علم فقط دو حرف در اختیار بشر است که مابقی آن علوم پس از ظهور حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تشکیل حکومت جهانی ایشان تکمیل خواهد شد.
وی همچنین به وظیفه مهم و خطیر شیعیان در دوره انتظار اشاره و برلزوم جلب رضایت آن حضرت توسط منتظران تاکید کرد و در ادامه با طرح سوالاتی از دانش آموزان در ارتباط با امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و روز معلم پرداخت و با اهدای جوایز خاص به دانش آموزان، فضای جشن را شاد و دلنشین کرد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما