1397/2/22 شنبه به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز معلم برگزار شد: جشن‌های شعبانیه و گرامیداشت روز معلم در کتابخانه مسئول کتابخانه عمومی فرهنگ روستای حسین آباد از برگزاری برنامه مولودی‌خوانی به مناسبت اعیاد شعبانیه و بزرگداشت روز معلم خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، زهرا باقری مدام؛ مسئول کتابخانه عمومی فرهنگ، از برگزاری برنامه مولودی‌خوانی به مناسبت اعیاد شعبانیه و بزرگداشت روز معلم با حضور بانوان خبر داد و افزود: با توجه به مرجعیت فرهنگی کتابخانه فرهنگ در روستای حسین آباد جشن‌ها و برنامه‌های مختلف مذهبی و فرهنگی در کتابخانه برای گروه سنی مختلف برگزار می شود.
وی اظهار داشت: از جمله برنامه‌های برگزار شده می‌توان به برنامه‌های مولودی‌خوانی به مناسبت اعیاد شعبانیه، بزرگداشت روز معلم و تقدیر از مربیان قرآن، مسابقه نقاشی تحت عنوان "امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) از نگاه بچه ها"، قصه گویی و نمایشگاه کتاب اشاره کرد.
باقری‌مدام ادامه داد: هدف از برگزاری برنامه‌های مذهبی و فرهنگی در کتابخانه، آشنایی اهالی با محیط کتابخانه و منابع موجود در آن، ترویج کتابخوانی و مطالعه و انس هرچه بیشتر اقشار مختلف جامعه با محیط کتابخانه است.
مسئول کتابخانه عمومی فرهنگ در ادامه عنوان کرد؛ کتابخانه نقش بسیار مهمی در ارتقاء سطح فرهنگ جامعه دارد و با برگزاری برنامه‌های متنوع و پویا می‌توان گام مهم و اثرگذاری را در این مسیر برداشت.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما