1397/2/19 چهارشنبه در کتابخانه عمومی حکمت حسین آبادآشوری برگزار شد: انجام ویژه برنامه‌های فرهنگی جهت تبلیغ هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی برنامه‌های فرهنگی جهت تبلیغ هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی حکمت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه های عمومی استان همدان، محمد عبدلی؛ مسئول کتابخانه عمومی حکمت حسین آبادآشوری از انجام ویژه برنامه‌های فرهنگی در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مسئولین دهیاری و شوراهای اسلامی روستا در این کتابخانه خبر داد.
وی، افزود: انواع برنامه‌های فرهنگی جهت تبلیغ و ترویج فرهنگ رضوی از جمله؛ برگزاری نمایشگاه کتاب، معرفی و جمع‌خوانی کتاب‌های هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی و ... در این راستا برگزار شده است.
عبدلی ادامه داد: در این برنامه مسئول کتابخانه عمومی حکمت از افتخارات کسب شده در جشنواره‌های کتابخوانی رضوی در سال‌های قبل توسط کتابخانه عمومی حکمت را خاطرنشان کرد و از اعضای شوراهای اسلامی و دهیاری روستا جهت تبلیغ بیشتر و جذب اهالی نسبت به سال‌های قبل را خواستار شد.
در پایان اعضای شورای اسلامی و همچنین دهیار روستای حسین‌آباد آشوری از نمایشگاه کتاب هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بازدید به عمل آوردند.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما