1397/2/19 چهارشنبه همدان: برگزاری جشن اعیاد شعبان و معرفی کتاب مسئول کتابخانه عمومی کوثر از برگزاری مراسم جشن به مناسبت اعیاد ماه شعبان در این کتابخانه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، فاطمه نقوی؛ مسئول کتابخانه عمومی کوثر شهرستان همدان از برگزارینمایشگاه کتاب شعبانیه و جشن نیمه شعبان با حضور اعضا کودک و نوجوان و دانش‌آموزان مدرسه صادق دقیقی در این کتابخانه خبر داد.
نقوی گفت: در این مراسم که همزمان با ولادت با سعادت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و هفته معلم برگزار شد، ضمن گرامی‌داشت این ایام فرخنده، برنامه‌های مختلفی به اجرا درآمد.
وی افزود: این برنامه‌ها با تلاوت آیاتی از قرآن مجید شروع شد و در ادامه مولودی خوانی توسط فاطمه محمدی از اعضا فعال کتابخانه، اجرای سرود، برگزاری مسابقات شاد، اجرای نمایشی در خصوص گرامی‌داشت مقام معلم و ... اجرا شد.
مسئول کتابخانه عمومی کوثر، گفت: در این مراسم که با هدف معرفی شخصیت امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) به کودکان و نوجوانان و آشناسازی اعضاء با مفهوم انتظار برگزار شد، کتاب «صبح امید، نگاهی به مبحث مهدویت و انتظار»، نوشته: جواد محدثی توسط کتابخانه معرفی شد و ضمن معرفی این کتاب زندگینامه امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، دوران غیبت، دلایل غیبت، وظایف منتظران در عصر ظهور و ... برشمرده شد.
در پایان مراسم دعای فرج امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) در بین اعضاء توزیع و به صورت همگانی قرائت شد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما