1397/2/19 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مطرح کرد: برخورداری تمام کتابخانه‌های عمومی همدان از نمازخانه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی همدان عنوان کرد: کتابخانه‌های عمومی استان توجه ویژه‌ای به حوزه‌های چهارگانه امر به معروف و نهی از منکر دارند.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، دکتر عاطفه زارعی؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، در شورای اقامه نماز اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، اظهار کرد: اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان توجه ویژه‌ای به حوزه‌های چهارگانه امر به معروف و نهی از منکر داشته و تاکنون خوشبختانه اقدامات شایانی در این راستا انجام شده است.
وی بیان کرد: کسب رتبه برتر اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان در همایش تقدیر از فعالان این حوزه طی سال گذشته توسط استانداری همدان خود گواه بر این مدعاست.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان خاطرنشان کرد:‌ البته به هیچ حدی از تلاش در این حوزه مقدس بسنده نخواهیم کرد و با اعتقاد، تعهد قلبی و تلاش جهادی به فعالیت ادامه خواهیم داد تا شکوفایی بیش از پیش اثرات و برکات این امر را شاهد باشیم.
وی ادامه داد: یکی از افتخارات اداره‌کل کتابخانه‌های استان در نظر گرفتن نمازخانه در تمام کتابخانه‌های عمومی سراسر استان به منظور بهره‌برداری کارکنان و مراجعه‌کنندگان بوده که این مهم از معیار‌های ارزیابی کتابخانه به حساب می‌آید.
 
دکتر زارعی با اشاره به اینکه مراجعه‌کنندگان به کتابخانه از اقشار فرهنگ‌دوست و اهل مطالعه هستند، گفت: در برنامه‌ریزی‌هایی که در سطح اداره‌کل به منظور بزرگداشت و اجرای مفاد حوزه‌های چهارگانه امر به معروف صورت می‌گیرد سعی ما بر این است که با اجرای برنامه‌های فرهنگی بر آگاهی مراجعه‌کنندگان در این حوزه عمق بخشی بیشتری داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه «معرفی کتاب‌های مختلف به ویژه در حوزه نماز برای عموم مردم در برنامه‌های مختلف از جمله نشست کتاب‌خوان، نمایشگاه‌های کتاب و... مورد توجه است»، افزود: سلامت فکری جامعه به تزریق افکار سالم و اطلاعات مفید مرتبط است که یکی از بهترین پایگاه‌ها برای این کار کتابخانه‌های عمومی هستند.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی همدان با تقدیر از حجت‌الاسلام ناصر عبدالله‌زاده امام جماعت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان، گفت: در طول سال برنامه‌های فرهنگی متنوعی به مناسبت‌های مختلف در نمازخانه این اداره‌کل برگزار و به نمازگزاران مشاوره‌های دینی و فرهنگی داده می‌شود.
وی بیان کرد: خلوص نیت کارکنان و کتابداران در این زمینه بسیار اثربخش بوده و با اعتقاد قلبی به ارائه خدمت، کارها انجام می‌شود که ان شاء الله اجر آن را در دنیا و آخرت شاهد خواهیم بود.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما