1397/2/18 سه‌شنبه عاطفه لطیفی، خبر داد: بزرگداشت مقام معلم در کتابخانه عاطفه لطیفی، از بزرگداشت مقام معلم در کتابخانه با همکاری پایگاه بسیج خواهران هانیه و دبستان پسرانه شهید چمران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌‌‌‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، عاطفه لطیفی؛ مسئول کتابخانه عمومی امام سجاد(علیه السلام)اسلامشهر آق‌گل از توابع شهرستان ملایر، عنوان کرد: با همکاری پایگاه بسیج خواهران هانیه و دبستان پسرانه شهید چمران و همزمان اعیاد ماه شعبان، مراسم بزرگداشت مقام معلم برگزار گردید.
وی اظهار داشت: این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط آرش مرادعلیان یکی از اعضای کتابخانه و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و در ادامه روح الله رستمی؛ مسئول ستاد نماز جمعه اسلامشهر آق‌گل و سخنران  این مراسم اظهار داشت: نیمه شعبان علاوه بر اینکه روز و زمان خجسته میلاد امام عصر(عج الله تعالی فرجه الشریف) است، فرصت معنوی مناسب و ارزشمندی برای راز و نیاز با خالق هستی و نزدیکی هرچه بهتر و بیشتر به معبود و کسب برکات الهی است.
 وی با بیان اینکه «شب نیمه شعبان شبی است که حق‌تعالی به ذات مقدس خودش قسم خورده که در این شب هیچ سائلی را از درگاه خودش دور نسازد، مگر اینکه آن سائل از خدا انجام معصیتی را خواسته باشد»، گفت: در واقع مراسم‌های ویژه اعیاد شعبانیه فرصتی برای استقبال از ماه رمضان و آمادگی هر چه بیشتر برای استقبال از این ماه بابرکت است.
رستمی با اشاره به اینکه «نیمه شعبان روز میلاد منجی عالم بشریت حضرت امام زمان(عج الله تعالی فرجه الشریف) روزی مبارک و زیبا در تقویم ما شیعیان می‌باشد»، افزود: این میلاد روشنایی بر دل‌های غفلت زده ما شیعیان است تا بیش از این امام خود را تنها نگذاشته و دست یاری به سویش دراز کنیم.
وی خاطرنشان شد: وظیفه ماست که ندای لبیک خود را به پیشگاه حضرت مهدی(عج الله تعالی فرجه الشریف) عرضه نموده و با معرفت کامل نسبت به ایشان به وظایف خود در قبال آن حضرت جامه عمل بپوشانیم.
در خاتمه، عاطفه لطیفی مسئول کتابخانه عمومی امام سجاد(علیه السلام)، انتظار فرج را از وظایف مهم مردم در عصر غیبت دانست و افزود: انتظار فرج برترین اعمال است و همین امر نشانه داشتن روحیه اصلاح‌گری که مهم ترین وظیفه ما در عصر غیبت است، می‌باشد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما