1396/7/20 پنجشنبه در کتابخانه عمومی المهدی (عج) برگزار شد: آئین اختتامیه کتابخانه‎ای جشنواره کتابخوانی رضوی مسئول کتابخانه عمومی المهدی (عج) از برگزاری آئین اختتامیه کتابخانه‎ای جشنواره کتابخوانی رضوی در این کتابخانه خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، افسانه میرزایی سرشت؛ مسئول کتابخانه عمومی المهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، عنوان نمود: در این مراسم که با دعوت از اهالی روستا، منتخبین و برندگان شرکت کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی برپا شد، برنامه‌های فرهنگی متنوعی از جمله نشست کتابخوانی و معرفی کتاب نیز بر پا شد.
وی در ادامه اظهار داشت: کتابخانه عمومی المهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) از این فرصت در رسیدن به هدف گسترش فرهنگ مطالعه در بین روستاییان و ترغیب افراد برای مراجعه به کتابخانه‌های عمومی استفاده کرد که خوشنبختانه با استقبال چشم‌گیر کودکان و والدینشان روبرو شد.
میرزایی سرشت، با بیان اینکه «برنامه‌های فرهنگی همچون جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی کتاب‌هایی ارزشمند، فرصتی برای آشنایی افراد، بالاخص کودکان با سیره معصومین(علیهما السلام) و بهره‌مندی از این سیره در شیوه زندگی آنان را فراهم می‌کند، افزود: در پایان این مراسم ضمن پذیرایی با اهدای جوایز از برندگان جشنواره تقدیر به عمل آمد.   
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما