1396/7/15 شنبه کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ، برگزار کرد: اختتامیه کتابخانه‌ای هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی مراسم اختتامیه کتابخانه‌ای هفتمین جشواره کتابخوانی رضوی با حضور شرکت‌کنندگان و برگزیدگان جشنواره در کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، الهام نظری؛ کتابدار کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ همدان، اظهار داشت: این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، کتابخانه آغاز گردید و در ادامه کتابدار کتابخانه ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین، برنامه‌های آتی کتابخانه را برای حضار تشریح نمود.
وی: در این مراسم علاوه بر برگزاری جشن اختتامیه، برنامه‌هایی از جمله معرفی کتاب‌هایی با عناوین "میهمانی آخر"، اثر: علی رستمی، "بهلول دانا" اثر: حسین‌علی ربانی مقدم و چند اثر دیگر توسط اعضای کودک و نوجوان انجام شد.
نظری فعالیت در جشنواره کتابخوانی رضوی را افتخار بزرگی دانست و با اشاره به اینکه «هدف اصلی جشنواره کتابخوانی رضوی، نهادینه کردن سیره رضوی در جامعه بود» افزود: در این مراسم به رسم یادبود با اهدای لوح و جوایز از برندگان جشنواره تقدیر به عمل آمد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما